GENEL

1 – Bu metin www.webfirmam.net internet sitesinin İptal ve İade koşullarını kapsamaktadır.

2 – Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde, size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

3 – www.webfirmam.net’e ait internet sitesinde satılan tüm hizmetler Worldleads İlt. İnş. Turz.İth. İhr. San.Tic.Ltd. Şti. tarafından yerine getirilmektedir.

4 – www.webfirmam.net, müşterinin talebi üzerine taahhüt ettiği hizmetleri sağlayacaktır.

5 – Teklifin kabulü ve sözleşmenin imzalanmasından itibaren müşteri tarafların kararlaştırdığı hizmet bedelini peşin olarak ödemeyi kabul ve taahhüt eder.

6 – Müşteri gönderilen iletişim bilgilerinin doğruluğunu şimdiden kabul ve taahhüt eder. Müşterinin göndermiş olduğu iletişim bilgilerinin doğruluğu yine müşterinin sorumluluğunda olup, bu konulardan doğabilecek her türlü zarardan müşteri sorumlu olacaktır.

7 –  www.webfirmam.net internet sitesinden satın alınan hizmetler ile ilgili iptal / iade başvuruları info@webfirmam.net e-posta adresi aracılığıyla yapılmaktadır.

8 – www.webfirmam.net müşteriye, mesafeli satış sözleşmesinde taahhüt ettiği hizmetleri sağlayamadığı takdirde müşteriye iadeyi havale, EFT, nakit veya Kredi kartı işleminin kısmi iadesi şeklinde gerçekleştirebilir.